KAMPAANIA
Tooted
Sertifikaadid
Projekteerijale
Kasutus ja paigaldus
Hinnad ja tarneajad
Kalkulaatorid
Infomaterjalid
AEROC konsultatsioon
Projektivalik





 
Avalehele    Edasimüüjad      Referentsid      Uudised      Firmast      Kontakt      KKK      Liitu uudiskirjaga      

Tallinn


 Edasimüüja

Aadress 

Telefon 

Faks 

E-mail 

K-Rauta

 Paldiski mnt.108a  

 674 7900 

 674 7901 

 haabersti@rautakesko.ee

K-Rauta

 Tammsaare tee 49

 630 9700

 

 tondi@rautakesko.ee

Espak

 Viadukti 42  

 651 2340 

 655 6235

 info@espak.ee

Ehituse ABC 

 Peterburi tee 71

 620 5070 

 620 5850

 optimera@optimera.ee

Ehituse ABC  

 Kadaka tee 65  

 666 0173

 660 0199

 kadaka@optimera.ee     

Bauhof Peterburi tee 64

 606 1444

 606 1445

 tallinn@bauhof.ee

Puumarket

 Väike-Männiku 11

 655 9232 

 655 9138 

 puumarket@puumarket.ee  

Puumarket  

 Forelli 10a  

656 3069

 656 2790 

 forelli@puumarket.ee  

Abilis OÜ

 Kopli 72a  

 660 3037 

 660 3032 

 abilis@anet.ee  

Angroo 

 Laki 16 

 656 3149 

 656 3159 

 info@angrooehitus.ee

Bauhaus Tähesaju tee 8

 602 9200

 602 9299

 info.tallinn@bauhaus-eesti.com
Baumax Eesti OÜ Vana-Tartu mnt 20, Järveküla

 511 6606
6748 777

  info@baumax.ee   

RTM Ehituskaubandus

 Tähetorni 102  

 677 9654 

 656 7806 

 info@ehituskaubandus.ee  

TV Online Põrguvälja tee 5
Lehmja küla, Rae vald

 56 467 469

  info@otse24.ee
Ehituslogistik OÜ Väike-Männiku 11

 520 33 30

 6791 556

 nael@nael.ee
MT Grupp OÜ Tuuliku tee 4

 656 3180

 

 mt@mtgrupp.ee
Värvikeskuste Grupp OÜ Forelli 10

 650 7440
 650 7441

 650 7449

 forelli@varvikeskus.ee
Värvikeskuste Grupp OÜ Peterburi tee 52a

 606 2220
 606 2221

 606 2229

 tallinn@varvikeskus.ee
Interbauen Pärnu mnt 142

 6 818 658

  info@interbauen.ee
Puukeskus AS Vana-Narva mnt 5D
 Maardu

 605 4930

 605 4931

 puukeskus@puukeskus.ee






 
     AEROC JÄMERÄ AS, Väike-Männiku tn. 3, Tallinn tel: 6799 080, faks: 6799 081, e-mail: aeroc(ä)aeroc.ee 
Poorbetoonist AEROC ehitusplokid, sillused,  vaheseinaplaadid. JÄMERÄ majaprojektid - energiasäästlikud kivimajad.